Oferta nr 21702203

Stanowisko: Handlowiec/Vanseller Nazwa firmy: JMP Flowers
Miasto: Wrocław Data dodania ogłoszenia: 12 czerwca 2018, 11:05

Treść ogłoszenia

JMP Flowers to największy i najnowocześniejszy w Polsce producent kwiatów.

W związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Handlowiec/Vanseller - Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska :

• Kompleksowa obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż na terenie województwa polegająca na oferowaniu kwiatów i dowozie do kwiaciarni (samochodem typu bus) w promieniu ok. 100km od Wrocławia

• Przygotowywanie towaru i dokumentów do sprzedaży

• Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym obszarze

• Realizacja zamówień telefonicznych

• Aktywna sprzedaż towaru

• Porządkowanie towaru i samochodu po handlu

• Rozliczanie utargów

Wymagania

• Prawo jazdy kat. B

• Doświadczenie w pracy w handlu bezpośrednim (1 rok)

• Swobodne posługiwanie się Word oraz Excel

• Dyspozycyjność

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• Znajomość podstawowych standardów obsługi klienta

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Przyjazne środowisko pracy

• Pracę w najnowocześniejszej firmie w branży

• Ciekawy zakres zadań i obowiązków

• Stabilność zatrudnienia

• Stabilne warunki zatrudnienia oraz system premiowy

• Nowoczesny sprzęt

• Wysokiej jakości produkt

• Profesjonalne procesy wsparcia

• Atrakcyjne wynagrodzenie

Proszę o wysłanie swojego CV na adres katarzyna.ziemkiewicz@jmpflowers.pl z dopiskiem „ Handlowiec -  Wrocław”.